SPEKTAKLIS ,,NUOMOJAMAS BUTAS" APDOVANOTAS AUKSINIU SCENOS KRYŽIUMI

2025 03 28


Penktadienio vakarą praėjusios Tarptautinės teatro dienos proga Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre įteikti prestižiniai apdovanojimai – „Auksiniai scenos kryžiai“, skirti iškiliausiems scenos meno kūrėjams pagerbti. Ceremonijos metu už naujų sceninės išraiškos formų paieškas įteiktas ir atminimo ženklas „Boriso Dauguviečio auskaras“.

Šiemet skirta ne įprastos 17-a, o 20 premijų. Į apdovanojimus įtrauktos nominacijos dramaturgijai ir mažos formos spektakliams. Nuspręsta didesnį dėmesį skirti ir aktoriams – skirtos dvi premijos už nepagrindinius vaidmenis, atskiriant vyro bei moters vaidmenis.

Nepaprastai džiaugiamės ir Vilniaus teatro ,,LĖLĖ" spektaklio ,,NUOMOJAMAS BUTAS" sėkme.

Lėlių ir objektų teatro spektaklio nominaciją laimėjo ir ,,Auksiniu scenos kryžiumi" apdovanotos buvo Kata Csató ir Julija Skuratova už lėlių spektaklį „Nuomojamas butas“.

Daugiau informacijos apie ,,Auksinius scenos kryžius" galite rasti čia.